Apie mus

UAB Ekstremalė – metalo apdirbimo įmonė, specializuojasi CNC apdirbimo paslaugose, įskaitant tekinimą, frezavimą ir miltelinį dažymą. Nuo mūsų įkūrimo 2005 metais, įgijome patirties ir dabar galime tenkinti aukštus klientų reikalavimus. Mūsų užsakovai yra įvairių pramonės šakų atstovai, tokie kaip lazerių, apšvietimo sistemų, optikos ir optomechanikos, robotikos, gynybos, kosmoso ir elektronikos. Be to, esame lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio (LITEK) nariai.

Fokusavimasis į prototipų ir mažavienetinę gamybą leido mums išmokti greitai ir lanksčiai įvykdyti užduotis. Taip pat, bendradarbiaudami su partneriais, siūlome paviršiaus padengimo paslaugas, tokias kaip anodavimas, cinkavimas, nikeliavimas, sidabravimas ir auksavimas. Mūsų paslaugų spektras taip pat apima pjovimą ir graviravimą lazeriu, šilkografiją ir lankstymo paslaugas.

Naudojame įvairias medžiagas, tokias kaip aliuminis, nerūdijantis plienas, plienas, varis, žalvaris ir įvairūs plastikai. Tai užtikrina, kad galime patenkinti kiekvieno projekto unikalius poreikius.

CNC apdirbimo paslaugos

Pagrindiniai faktai apie įmonę

ico

Ilgametė patirtis ir bendradarbiavimas su LITEK

ico2

Profesionalios metalo apdirbimo ir miltelinio dažymo paslaugos

ico3

Lankstūs, individualūs sprendimai

Esame LITEK ir TOOLAS nariai

Esame LITEK (Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris) nuo 2017 metų ir TOOLAS nuo 2021 metų klasterių nariais. Mumis pasitiki Lietuvoje gerai žinomos aukštųjų technologijų įmonės, lazerių gamintojai, kurių didžioji dalis taip pat priklauso šiems klasteriams. Buvimas klasteriuose, mums leidžia apjungti žinias bei patirtį su užsakovais, greičiau ir lanksčiau spręsti iškylančias problemas.

Galerija

SPRENDIMAI, KURIE PADĖS JUMS AUGTI

Susisiekite ir mes pateiksime Jums išskirtinį pasiūlymą

Skambinkite mums

+370 615 77869