Apie mus

UAB Ekstremalė – metalo apdirbimo įmonė, siūlanti CNC tekinimo ir frezavimo bei miltelinio dažymo paslaugas. Nuo įmonės įkūrimo 2005 įgijome patirties ir galime tenkinti aukštus mūsų užsakovų reikalavimus. Mūsų klientai yra lazerių, apšvietimo sistemų, optikos ir optomechanikos, robotikos, gynybos, kosmoso ir elektronikos pramonės šakų atstovai. Esame lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio (LITEK) nariai.

Kadangi specializuojamės prototipų ir mažavienetinėje gamyboje, išmokome greitai ir lanksčiai įvykdyti mums patikėtas užduotis. Su mūsų partnerių pagalba galime atlikti paviršiaus padengimo (anodavimo, cinkavimo, nikeliavimo, sidabravimo, auksavimo ir kt.), pjovimo ir graviravimo lazeriu, šilkografijos ir lankstymo paslaugas.

Dirbame su įvairiomis medžiagomis – aliuminiu, nerūdijančiu plienu, plienu, variu, žalvariu ir įvairiais plastikais.

Pagrindiniai faktai apie įmonę

ico

Ilgametė patirtis ir bendradarbiavimas su LITEK

ico2

Profesionalios metalo apdirbimo ir miltelinio dažymo paslaugos

ico3

Lankstūs, individualūs sprendimai

Esame LITEK ir TOOLAS nariai

Esame LITEK (Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris) nuo 2017 metų ir TOOLAS nuo 2021 metų klasterių nariais. Mumis pasitiki Lietuvoje gerai žinomos aukštųjų technologijų įmonės, lazerių gamintojai, kurių didžioji dalis taip pat priklauso šiems klasteriams. Buvimas klasteriuose, mums leidžia apjungti žinias bei patirtį su užsakovais, greičiau ir lanksčiau spręsti iškylančias problemas.

Galerija

SPRENDIMAI, KURIE PADĖS JUMS AUGTI

Susisiekite ir mes pateiksime Jums išskirtinį pasiūlymą

Skambinkite mums

+370 615 77869