Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas. Šiuo būdu dažome aliuminio bei plieno gaminius. Prieš dažymą visi gaminiai nuriebalinami, praplaunami ir išdžiovinami bei, naudojant pažangų puliverizatorių, padengiami dažų sluoksniu.
Dažymas milteliniu būdu turi daug privalumų, tokių kaip aplinkos tausojimas, lengva gaminių priežiūra, spalvų ir efektų įvairovė. Novatoriška skaitmeninio valdymo sistema suteikia lanksčią ir funkcionalią miltelinio dažymo kokybės kontrolės sistemą leidžiančią kontroliuoti visą dažymo procesą.

Dažome tiek vidaus, tiek išorės naudojimui skirtais dažais, gruntuojame, lakuojame. Naudojame pasaulyje pripažintų gamintojų IGP, Tiger, Inver, Oxyplast dažus. Naudojame Nordson ir Wagner firmų puliverizatorius.
Prieš dažymą visi gaminiai apdorojami apipurškiant cheminiu preparatu Gardobond, kuris atitinka visus šiuolaikinius ekologijos reikalavimus. Visas nuriebalinimo procesas yra vykdomas uždarame rate, todėl jokios kenksmingos medžiagos nepatenka į aplinką. Pati dažymo technologija gan paprasta – milteliai specialia įranga įelektrinami ir užpurškiami ant įžeminto metalo paviršiaus. Taip padengtas gaminys dedamas į polimerizavimo krosnį, kur 170-200 laipsnių temperatūroje sukietėja ir virsta patvaria dažų danga.

Kad dažų danga tarnautų ilgus metus, priklauso nuo daugelio faktorių, tokių, kaip kokybiškas dažomų paviršių paruošimas, nuriebalinimas, jei gaminiai dažomi nebe pirmą kartą, kruopštus buvusios dangos pašalinimas šveitimo, smėliavimo būdu ar pan.

Jei dažomi ne aliuminio, o juodojo metalo gaminiai, būtina atkreipti dėmesį į rūdis ir jas pašalinti, kadangi kruopščiai jų nepašalinus, tose vietose dažas pakankamai greitai pakils.

Taip pat siūlome atkreipti dėmesį į tepaluotus gaminius. Svarbu, kad porėti metalo gaminiai, lydiniai, lieti gaminiai nebūtų prisigėrę alyvų, tepalų, kurių išsiskyrimas esant temperatūriniam poveikiui, neleidžia dažams prilipti prie dažomo paviršiaus ir dažas paprasčiausiai nubyra.

Pagal Kliento poreikius bei pageidavimus, galime dažyti keliomis spalvomis arba užmaskuoti vietas, kurių dažyti nereikia. Tokių paslaugų įkainiai derinami su kiekvienu Klientu individualiai, atsižvelgiant į gaminio gabaritus, maskuojamų vietų plotą bei darbams atlikti reikalingą darbo laiką.

Dažomų gaminių maksimalūs išmatavimai: Aukštis 1800, plotis 800, ilgis 1300. Dažymui prašome pateikti gaminius neužterštus tepalais bei alyvomis. Kainos yra apskaičiuojamos individualiai, priklausomai nuo gaminių išmatavimų, sudėtingumo, kiekio ir pan. Minimali užsakomų darbų kaina 15 Eur +PVM.

Galerija

SPRENDIMAI, KURIE PADĖS JUMS AUGTI

Susisiekite ir mes pateiksime Jums išskirtinį pasiūlymą

Skambinkite mums

+370 683 98778