Frezavimas

CNC Frezavimas

Didžiają dalį mechaninio apdirbimo darbų sudaro CNC frezavimas. Pagrindinė kryptis – vienetinė gamyba, prototipinių detalių gamyba, tačiau esame konkurencingi gaminant ir didesnes partijas. Turimi įrengimai leidžia išpildyti sudėtingas užsakovų užduotis, pasiekti maksimalių tikslumų bei paviršių švarumų, o kvalifikuotas ir nuolat tobulėjantis personalas, leidžia mums drąsiai konkuruoti metalo apdirbimo rinkoje. Norėdami užtikrinti kokybę bei terminus, nuolat pildome turimų įrengimų parką.
Šiuo metu CNC frezavimo darbams atlikti turime 5 ašių – DMG Ecoline 50, HAAS UMC-500SS, HAAS DM-1 ir HAAS VF 1SSYT stakles, 3 ašių – 3x HAAS Mini Mill, HAAS VF 2YT, HAAS VF 3SS ir Datron Neo stakles. Šie modernūs įrenginiai leidžia mums pasiekti aukštą tikslumą ir kokybę, nepriklausomai nuo projekto sudėtingumo. Be to, mūsų technikos parkas nuolat atnaujinamas, kad atitiktų naujausius pramonės standartus ir klientų lūkesčius.

Pagal kliento poreikius galime paruošti brėžinius, taip pat atlikti projektavimo darbus. Visuomet stengiamės surasti geriausius sprendimus savo klientams. Mūsų inžinierių komanda glaudžiai bendradarbiauja su užsakovais, siekdama suprasti jų specifinius reikalavimus ir pasiūlyti optimaliausius sprendimus. Tai apima visus proceso etapus, nuo pradinio projektavimo iki galutinio gaminio pateikimo.

 

CNC Frezavimo Privalumai

CNC frezavimas užtikrina aukštą tikslumą ir kokybę, leidžia greitai ir efektyviai atlikti sudėtingus projektus. Naudojant CNC technologijas, galime tiksliai ir efektyviai apdoroti įvairias medžiagas, tokias kaip aliuminis, nerūdijantis plienas, varis, žalvaris ir plastikai. Tai leidžia mums pasiūlyti platų paslaugų spektrą ir atitikti įvairių pramonės šakų poreikius.

Mūsų įmonė investuoja ne tik į modernias technologijas, bet ir į personalo mokymus, siekiant užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę. Kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį, nuolat tobulina savo įgūdžius ir žinias, kad galėtų įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius projektus.

Dirbdami su mumis, galite būti tikri, kad jūsų projektai bus įgyvendinti laiku ir pagal aukščiausius kokybės standartus. Mūsų tikslas yra užtikrinti klientų pasitenkinimą ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

Galerija

SPRENDIMAI, KURIE PADĖS JUMS AUGTI

Susisiekite ir mes pateiksime Jums išskirtinį pasiūlymą

Skambinkite mums

+370 615 77869