Apie mus

UAB Ekstremalė – metalo apdirbimo įmonė, specializuojasi CNC apdirbimo paslaugose, įskaitant tekinimą, frezavimą ir miltelinį dažymą. Nuo mūsų įkūrimo 2005 metais, įgijome patirties ir dabar galime tenkinti aukštus klientų reikalavimus. Mūsų užsakovai yra įvairių pramonės šakų atstovai, tokie kaip lazerių, apšvietimo sistemų, optikos ir optomechanikos, robotikos, gynybos, kosmoso ir elektronikos. Be to, esame lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio LITEK bei TOOLAS nariai.

Dėmesys į prototipų ir mažavienetinę gamybą leido mums išmokti greitai ir lanksčiai įvykdyti užduotis. Taip pat, bendradarbiaudami su partneriais, siūlome paviršiaus padengimo paslaugas, tokias kaip anodavimas, cinkavimas, nikeliavimas, sidabravimas ir auksavimas. Mūsų paslaugų spektras taip pat apima pjovimą ir graviravimą lazeriu, šilkografiją ir lankstymo paslaugas.

Galime pasiūlyti įvairias medžiagas, tokias kaip aliuminis, nerūdijantis plienas, plienas, varis, žalvaris ir įvairūs plastikai. Tai užtikrina, kad galime patenkinti kiekvieno projekto unikalius poreikius.

CNC Frezavimas

CNC frezavimas yra viena iš pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų. Naudodami pažangias CNC frezavimo stakles, galime atlikti tikslų ir efektyvų detalių apdirbimą. Mūsų įranga leidžia mums gaminti sudėtingas detales su aukštu tikslumu, atitinkančiu griežtus keliamus kokybės standartus. Šis procesas yra ypač naudingas prototipų kūrimui, mažavienetinei ir vidutinės apimties gamybai, užtikrinant aukštą kokybės lygį kiekviename etape.

Mūsų CNC frezavimo paslaugos apima įvairias medžiagas, įskaitant aliuminį, nerūdijantį plieną, varį, žalvarį ir plastiką. Tai suteikia mums galimybę patenkinti įvairių pramonės šakų poreikius. Be to, mūsų kvalifikuoti specialistai naudoja naujausią programinę įrangą, leidžiančią tiksliai ir efektyviai planuoti bei vykdyti frezavimo darbus.

Esame pasiryžę nuolat tobulinti savo technologijas ir procesus, siekiant užtikrinti, kad mūsų klientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Investuojame į naujausią įrangą ir mokymus, kad mūsų komanda visada būtų pasirengusi įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius projektus.

CNC Apdirbimo Paslaugos

Be CNC frezavimo, taip pat teikiame įvairias CNC apdirbimo paslaugas, kurios apima detalių apdirbimą naudojant modernias tekinimo technologijas. Mūsų CNC tekinimo staklės leidžia apdirbti įvairių formų ir dydžių detales, užtikrinant tikslumą ir patikimumą kiekviename žingsnyje. Naudodami pažangias technologijas ir profesionalią komandą, galime pateikti individualius sprendimus kiekvienam klientui, atitinkančius aukščiausius kokybės standartus.

CNC apdirbimo paslaugos CNC machining services

Pagrindiniai faktai apie įmonę

CNC machining services

Ilgametė patirtis ir bendradarbiavimas su LITEK

CNC machining services

Profesionalios metalo apdirbimo ir miltelinio dažymo paslaugos

cnc milling and turning

Lankstūs, individualūs sprendimai

Esame LITEK ir TOOLAS nariai

Esame LITEK (Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteris) nuo 2017 metų ir TOOLAS nuo 2021 metų klasterių nariais. Mumis pasitiki Lietuvoje gerai žinomos aukštųjų technologijų įmonės, lazerių gamintojai, kurių didžioji dalis taip pat priklauso šiems klasteriams. Buvimas klasteriuose, mums leidžia apjungti žinias bei patirtį su užsakovais, greičiau ir lanksčiau spręsti iškylančias problemas.

Galerija

SPRENDIMAI, KURIE PADĖS JUMS AUGTI

Susisiekite ir mes pateiksime Jums išskirtinį pasiūlymą

Skambinkite mums

+370 615 77869